Lokalne specjały

Patrząc w przyszłość nie zapominamy o tradycjach, rodzinnych wartościach i ciężkiej pracy, którą włożyliśmy w rozwój naszego przedsiębiorstwa. 

Poznaj naszą markę

Sad Solniki to tłocznia naturalnych soków owocowych 100% znajdująca się w Solnikach, nieopodal Nowej Soli, w województwie lubuskim.

Naturalne i pyszne soki to idealne rozwiązanie na weselny stół, urodziny lub przyjęcie! Nasze soki są dostępne w wielu polskich restauracjach i są doskonałą alternatywną dla tych ze sklepowych półek. Wszystkie rozlewamy do worków 3L, 10L oraz do butelek 300 ml i 750ml. Worki o pojemności 3L pakujemy do wygodnych, ładnych kartoników z otworem na zaworek. Impreza wi planach? Zapytaj o ofertę dla siebie!

Nasz sad

Słyniemy z jabłek, ale nasza historia to ponad 60 lat rodzinnych tradycji i stale rozwijająca się oferta. Powierzchnia upraw drzew owocowych wynosi ponad 60 hektarów, z czego większość to nasadzenia drzew samych jabłoni. Gospodarstwo zajmuje się ponadto uprawą owoców miękkich np. czarnych porzeczek, aronii, wiśni.

SZEROKA OFERTA

Tworzymy nowe produkty

W naszej ofercie znajdziecie Państwo soki owocowe oraz owocowo-warzywne. Są to naturalne soki tłoczone 100%, bez dodatku konserwantów, bez dosładzania i bez rozcieńczania wodą. Owoce wykorzystywane do produkcji naszych soków pochodzą z własnego gospodarstwa – Sad Solniki. To wszystko sprawia, że nasze soki charakteryzuje naturalna słodycz, piękny kolor i magiczny smak.